в гр. София и района, България под наем

180 намерени имота / Страницa 2 от 8

под наем

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Манастирски ливади - Изток
Софийска област, България
Площ: 59 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност: 9
Наем  800 /месец
Наем 1 565 лв./месец
Южен двустаен апартамент с гледка към Витоша и подземно паркомясто Подробно
под наем

Двустаен апартамент
гр. София / кв. Полигона
Софийска област, България
Площ: 75 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност: 6
Наем  900 /месец
Наем 1 760 лв./месец
Модерен двустаен апартамент под наем на метри от София Тех Парк и The Mall Подробно

Софийска област, България
Площ: 64 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност: 5
Наем  750 /месец
Наем 1 467 лв./месец
Модерно обзаведен апартамент с една спалня в кв. Кръстова вада Подробно
под наем

Ексклузивна
агенция
акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Симеоново
Софийска област, България
Площ: 65 м² Спални: 1 Етаж: 1 Етажност: 5
Наем  1 100 /месец
Наем 2 151 лв./месец
Нов, уютен апартамент под наем в затворен комплекс Valletta Garden Подробно
под наем

Ексклузивна
агенция
акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Симеоново
Софийска област, България
Площ: 70 м² Спални: 1 Етаж: 1 Етажност: 5
Наем  1 100 /месец
Наем 2 151 лв./месец
Нов, стилeн апартамент под наем в затворен комплекс Valletta Garden Подробно
под наем

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Център
Софийска област, България
Площ: 65 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност: 8
Наем  850 /месец
Наем 1 662 лв./месец
Отличен двустаен апартамент под наем в централната част на гр. София Подробно
под наем

Само за
частни лица!
Ексклузивна
агенция

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Младост 2
Софийска област, България
Площ: 56 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност: 12
Наем  625 /месец
Наем 1 222 лв./месец
Реновиран и луксозно обзаведен двустаен апартамент до метростанция Подробно
под наем
акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Иван Вазов
Софийска област, България
Площ: 70 м² Спални: 1 Етаж: 9 Етажност: 11
Наем  650 /месец
Наем 1 271 лв./месец
Входа на Южен парк и бул. "Витоша" панорамна гледка! Подробно
под наем
акт 16
РЕЗЕРВИРАН
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Надежда 2
Софийска област, България
Площ: 60 м² Спални: 1 Етаж: 4 Етажност: 4
Наем  500 /месец
Наем 978 лв./месец
Обзаведен апартамент под наем в  жк. "Надежда" 2 Подробно
под наем

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Витоша
Софийска област, България
Площ: 50 м² Спални: 1 Етаж: 1 Етажност: 4
Наем  700 /месец
Наем 1 369 лв./месец
Чисто нов двустаен апартамент под наем в кв.Витоша Подробно
под наем
акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Манастирски ливади - Изток
Софийска област, България
Площ: 88 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност: 8
Наем  660 /месец
Наем 1 291 лв./месец
Двустаен апартамент под наем Подробно
под наем

Двустаен апартамент
гр. София / кв. Център
Софийска област, България
Площ: 74 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност: 5
Наем  850 /месец
Наем 1 662 лв./месец
Просторен двустаен имот на ул. Цар Асен в центъра на София Подробно
под наем

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Младост 4
Софийска област, България
Площ: 70 м² Спални: 1 Етаж: 9 Етажност: 10
Наем  710 /месец (без ДДС)
Наем 1 389 лв./месец (без ДДС)
Чисто нов двустаен апартамент под наем до " Бизнес парк Младост " Подробно
под наем

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Медицинска академия
Софийска област, България
Площ: 60 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност: 7
Наем  900 /месец
Наем 1 760 лв./месец
Чисто нов двустаен апартамент под наем в кв.Мединска академия Подробно
под наем

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Медицинска академия
Софийска област, България
Площ: 50 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност: 7
Наем  900 /месец
Наем 1 760 лв./месец
Дизайнерски двустаен апартамент под наем до Медицинска академия Подробно
-10% Намалена
цена

под наем
Ексклузивна
агенция

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. м-т Камбаните
Софийска област, България
Площ: 93 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност: 6
1 000/МЕСЕЦ Наем  900 /месец
1 956 лв./МЕСЕЦ Наем 1 760 лв./месец
Южен апартамент в затворен комплекс с басейн в Камбаните Подробно
-10% Намалена
цена

под наем
Ексклузивна
агенция

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. в.з.Малинова долина
Софийска област, България
Площ: 93 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност: 6
1 000/МЕСЕЦ Наем  900 /месец
1 956 лв./МЕСЕЦ Наем 1 760 лв./месец
Двустаен, южен апартамент под наем в комплекс с басейн и удобства Подробно
под наем

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Зона Б-5
Софийска област, България
Площ: 75 м² Спални: 1 Етаж: 8 Етажност: 9
Наем  920 /месец
Наем 1 799 лв./месец
Модерен двустаен апартамент с голяма южна тераса до мол "София", с паркомясто Подробно
под наем

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Център
Софийска област, България
Площ: 60 м² Спални: 1 Етаж: 1 Етажност: 4
Наем  1 100 /месец
Наем 2 151 лв./месец
Дизайнерски двустаен апартамент с паркомясто под наем в центъра на София Подробно
под наем

Ексклузивна
агенция
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Изгрев
Софийска област, България
Площ: 91 м² Спални: 1 Етаж: 2 Етажност: 5
Наем  860 /месец
Наем 1 682 лв./месец
Просторен и светъл апартамент до Борисовата градина Подробно
под наем

Само за
частни лица!
Ексклузивна
агенция

акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Малинова долина
Софийска област, България
Площ: 85 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност: 6
Наем  889 /месец
Наем 1 739 лв./месец
Чисто нов, модерен двустаен апартамент под наем в кв. "Малинова долина" Подробно
под наем

Ексклузивна
агенция
акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Малинова долина
Софийска област, България
Площ: 86 м² Спални: 1 Етаж: 3 Етажност: 6