Ексклузивна
агенция

Напълно обзаведен апартамент под наем близо до метростанция Лъвов мост

Тип имот
Двустаен апартамент

Местоположение
кв. Център / София / България

Етажност
7

Етаж
5

Асансьор
да

Спални
1

Бани
1

Паркоместа на закрито
1

Обща площ
76 м²

Общи части
13 м²

Застроена площ
63 м²

Цена
Наем  750 /МЕСЕЦ
Наем 1 467 лв.

  10 €/м²
  19.30 лв./м²

Още характеристики на имота

Запитване за повече информация или оглед

“Property.BG” АД, защитава твоите лични данни и следва фирмена Политика за поверителност, съобразно изискванията на Регламент № 2016/679 (ЕС). На следващата стъпка ще можеш да ни разрешиш или да откажеш да съхраняваме и оперираме с твоите лични данни. Направи своя избор от имейла, който ще ти изпратим след като получим твоето запитване.

Юлиана Димитрова
Мениджър екипи / Офис Източни, София

  • +359 2 ...покажи номер
  • +359 88...покажи номер
  • +359 88 ...покажи номер
  • y.dimitrova..покажи e-mail
  • Български, Английски
  • гр. София 1164, ул. Якубица 23, партер На картата
  • Работно време: понеделник-петък: 09:00 - 18:00;
    събота-неделя и национални празници: почивни дни.
    Консултация по телефона: понеделник-петък: 09:00 - 20:00
    Огледи на имоти: понеделник-петък: 09:00 - 18:00 или по лична договорка с брокерa
  • Ref. No. Kbs 90557

Разстояния
1 км 16 км 500 м

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Център на града: 1 км
  • Летище : 16 км
  • Магазин за хранителни стоки: 500 м
  • Спирка: 500 м
  • Болница: 1 км
  • Училище: 1 км
Гледки от имота
  • Гледка към града
Строителство
  • Тухла
Отопление
  • Климатици
  • ТЕЦ

Прекрасен, двустаен апартамент намиращ се на 5- ти етаж в нова сграда, в центъра на гр. София.

Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо. Много уют, светлина и внимание към детайлите ще Ви посрещнат във всяко помещение.