REF#VT 140119 / Тристаен апартамент / гр. Севлиево / Габровска област / България / Продажба На картата
Тип имот
Тристаен апартамент
Местоположение
Севлиево / България
Етажност
6
Етаж
6
Спални
2
Бани
1
Обща площ
78 м²
Получен Акт 16
Цена 80 000 €
156 466 лв.
1 026 €/м²
2 006 лв./м²
Запитване за повече информация или оглед
Консултант / Офис Велико Търново (PROPERTY.BG)
Разстояния от имота до други важни обекти
- Летище : 200 км
Гледки от имота
- Гледка към града
Локацията е изключително удобна, с бърз достъп до магазини, училища, институции, паркове и главни градски улици. Районът е спокоен и добре устроен, а близостта до всичко необходимо прави имота подходящ както за семейство, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Апартаментът е разположен на последен жилищен етаж в масивна тухлена сграда с бетонна конструкция. Над жилището има тавански помещения, което е важно предимство за по-добра изолация и комфорт. Входът е поддържан и с контролиран достъп.
Имотът разполага със застроена площ от 78 кв.м и функционално разпределение, включващо всекидневна, две спални, кухня, баня с тоалетна, коридор, складово пространство и тераси. Изложението е юг, запад и север, което осигурява естествена светлина през различните части на деня.
Апартаментът е газифициран и разполага с изградена отоплителна инсталация с радиатори, като е възможно отопление както на газ, така и на електричество, което осигурява комфорт и гъвкавост през различните сезони.
Към апартамента има прилежащи мазе и таванско помещение, осигуряващи допълнително място за съхранение. Остъклените балкони създават допълнителен комфорт и практичност през всички сезони.
Интересно практично решение е наличието на резервен воден резервоар, разположен на таванското ниво, който може да се използва при ремонтни дейности или временно прекъсване на водоподаването.