Тристаен апартамент под наем в кв. "Чайка", на минути от Морската градина

Тип имот
Тристаен апартамент
(Двустаен апартамент)

Местоположение
кв. Чайка / Варна / България

Етажност
6

Етаж
6

Асансьор
да

Спални
1

Бани
1

Обща площ
60 м²

Получен Акт 16

Цена
Наем  500 /МЕСЕЦ
Наем 978 лв.

  8 €/м²
  16.30 лв./м²

Още характеристики на имота

Запитване за повече информация или оглед

“Property.BG” АД, защитава твоите лични данни и следва фирмена Политика за поверителност, съобразно изискванията на Регламент № 2016/679 (ЕС). На следващата стъпка ще можеш да ни разрешиш или да откажеш да съхраняваме и оперираме с твоите лични данни. Направи своя избор от имейла, който ще ти изпратим след като получим твоето запитване.

Драган Колев
Консултант / Офис Варна

  • +359 52...покажи номер
  • +359 88...покажи номер
  • +359 88 ...покажи номер
  • d.kolev..покажи e-mail
  • Български, Английски, Немски
  • гр. Варна 9000, бул. Мария Луиза 10, ет. 3 На картата
  • Работно време: понеделник-петък: 09:00 - 18:00; събота: 10:00 - 14:00;
    неделя и национални празници: почивни дни.
    Консултация по телефона: понеделник-петък: 09:00 - 20:00
    Огледи на имоти: понеделник-петък: 09:00 - 18:00 или по лична договорка с брокерa
  • Ref. No. VAR-140072

Разстояния
3 км 12 км

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Център на града: 3 км
  • Летище : 12 км
Строителство
  • Панел
Отопление
  • Климатици

Представяме просторен, уютно обзаведен тристаен апартамент под наем в един от най-предпочитаните и зелени квартали на Варна – "Чайка".

Имотът е разположен на 6-и етаж от 6 и е с обща площ от 60 кв.м. Локацията му е отлична – в тих и спокоен район с много зелени площи и простор, само на минути пеша от Морската градина, на около 15 минути пеша от Делфинариума и в близост до бул. "Княз Борис I", с бърз достъп до центъра на града.