Тип имот
Тристаен апартамент

Местоположение
кв. Славейков / Бургас / България

Клас на сградата/комплекса
Висок стандартен

Етажност
8

Етаж
7

Асансьор
да

Спални
2

Бани
1

Площ на тераса
17.15м²

Обща площ
121.55 м²

Общи части
17.72 м²

Застроена площ
103.83 м²

Цена
  195 827
 383 004 лв.

  1 611 €/м²
  3 151 лв./м²

Още характеристики на имота

Запитване за повече информация или оглед

“Property.BG” АД, защитава твоите лични данни и следва фирмена Политика за поверителност, съобразно изискванията на Регламент № 2016/679 (ЕС). На следващата стъпка ще можеш да ни разрешиш или да откажеш да съхраняваме и оперираме с твоите лични данни. Направи своя избор от имейла, който ще ти изпратим след като получим твоето запитване.

Димитрина Иванова
Консултант / Офис ''Вишнева'', София

  • +359 2 ...покажи номер
  • +359 98...покажи номер
  • +359 88 ...покажи номер
  • d.ivanova..покажи e-mail
  • Български, Английски, Немски
  • бул. "Черни връх" 51-Г, етаж 6 (Realtons Place Business Center), гр. София 1407, България На картата
  • Работно време: понеделник-петък: 09:00 - 18:00;
    събота-неделя и национални празници: почивни дни.
    Консултация по телефона: понеделник-петък: 09:00 - 20:00
    Огледи на имоти: понеделник-петък: 09:00 - 18:00 или по лична договорка с брокерa
  • Ref. No. SOF-140038

Разстояния
10 км

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Летище : 10 км
Отопление
  • Климатици
Климатизация
  • Климатизация

Ексклузивно представяме просторен тристаен апартамент за продажба във впечатляващ мащабен проект в Бургас – сграда със смесено предназначение, възложена от Съюза на архитектите в България и вдъхновена от Motif Architecture.

В процес на строителство. Акт 16 - 2029 г.