Луксозен тристаен апартамент в бутикова сграда до Южен парк – кв. „Лозенец“

Тип имот
Тристаен апартамент

Местоположение
кв. Лозенец / София / България

Етажност
6

Етаж
5

Асансьор
да

Спални
2

Бани
1

Гаражи
1

Площ на тераса
21.40м²

да

Обща площ
92.13 м²

Получен Акт 16

Цена
  465 000 (без ДДС)
 909 461 лв. (без ДДС)

  5 047 €/м² (без ДДС)
  9 871 лв./м² (без ДДС)

Всички разходи по сделката за сметка на купувача

Още характеристики на имота

Запитване за повече информация или оглед

“Property.BG” АД, защитава твоите лични данни и следва фирмена Политика за поверителност, съобразно изискванията на Регламент № 2016/679 (ЕС). На следващата стъпка ще можеш да ни разрешиш или да откажеш да съхраняваме и оперираме с твоите лични данни. Направи своя избор от имейла, който ще ти изпратим след като получим твоето запитване.

Александър Кара
Консултант / Офис Асоцииран партньорски офис BARNES Bulgaria

  • +359 2 ...покажи номер
  • +359 88...покажи номер
  • +359 88 ...покажи номер
  • a.carra..покажи e-mail
  • Български, Английски
  • бул. "Черни връх" 51-Г, етаж партер (Realtons Place Business Center), гр. София 1407, България На картата
  • понеделник-петък: 09:00 - 18:00; събота: 10:00 - 14:00;
    неделя и национални празници: почивни дни.
    Консултация по телефона: понеделник-петък: 09:00 - 20:00
    Огледи на имоти: понеделник-петък: 09:00 - 18:00 или по лична договорка с брокерa
  • Ref. No. SOF-139993

Разстояния

Разстояния от имота до други важни обекти
Отопление
  • Климатици
  • ТЕЦ
Климатизация
  • Климатици стандартни

Представяме необзаведен тристаен апартамент, разположен в елегантна бутикова сграда в един от най-предпочитаните райони на София – кв. „Лозенец“. Имотът се намира на тиха и спокойна улица, само на крачки от Южен парк и същевременно в непосредствена близост до бул. „Черни връх“. Метростанция „Витоша“ и мол „Парадайс Център“ са на около 650 м пешеходно разстояние. Южен Парк е на по-малко от 150 метра. В близост до рестижни училища и детски градини, банки, хипермаркети, малки търговски обекти, медицински и спортни центрове и заведения.