Тип имот
Двустаен апартамент

Местоположение
до ски лифта / Банско / България

Етажност
5

Етаж
3

Асансьор
да

Спални
1

Бани
1

Обща площ
51.67 м²

Общи части
12.93 м²

Застроена площ
38.74 м²

Получен Акт 16

Цена
  79 000
 154 511 лв.

  1 529 €/м²
  2 990 лв./м²

Още характеристики на имота

Запитване за повече информация или оглед

“Property.BG” АД, защитава твоите лични данни и следва фирмена Политика за поверителност, съобразно изискванията на Регламент № 2016/679 (ЕС). На следващата стъпка ще можеш да ни разрешиш или да откажеш да съхраняваме и оперираме с твоите лични данни. Направи своя избор от имейла, който ще ти изпратим след като получим твоето запитване.

Магдалена Джибина
Консултант / Офис Банско (SUPRIMMO)

  • +359 74...покажи номер
  • +359 88...покажи номер
  • +359 88 ...покажи номер
  • m.dzhibina..покажи e-mail
  • Български, Английски, Руски
  • гр. Банско 2770, ул. Отец Паисий 19 На картата
  • Работно време: понеделник-петък: 09:00 - 18:00;
    събота-неделя и национални празници: почивни дни.
    Консултация по телефона: понеделник-петък: 09:00 - 20:00
    Огледи на имоти: понеделник-петък: 09:00 - 18:00 или по лична договорка с брокерa
  • Ref. No. LXH-139960
Инфо пакет

Състояние

Обзавеждане
Необзаведен

Бани
Оборудвана баня

Подове
Подове с ламиниран паркет, Подове с теракот

Разстояния
120 км 1.5 км 400 м 160 км

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Морето: 120 км
  • Планински лифт: 400 м
  • Център на града: 1.5 км
  • Летище : 160 км
  • Магазин за хранителни стоки: 200 м
  • Спирка: 3 км
  • ЖП гара: 3 км
  • Болница: 400 м
  • Училище: 1.5 км
Гледки от имота
  • Гледка към планината

Представяме за продажба светъл и функционален необзаведен двустаен апартамент в Пирин Хайтс, което дава отлична възможност за обзавеждане по вкус и предпочитания на новия собственик.