Ексклузивна
агенция

Просторен четиристаен апартамент до хотел "Маринела" в кв. "Лозенец"

Тип имот
Четиристаен апартамент
(Тристаен апартамент, Многостаен апартамент)

Местоположение
кв. Лозенец / София / България

Етажност
5

Етаж
2

Асансьор
да

Спални
2

Бани
1

Паркоместа
1

да

Обща площ
160 м²

Общи части
11.45 м²

Застроена площ
148.55 м²

Получен Акт 16

Цена
Наем  950 /МЕСЕЦ
Наем 1 858 лв.

  6 €/м²
  11.61 лв./м²

Още характеристики на имота

Запитване за повече информация или оглед

“Property.BG” АД, защитава твоите лични данни и следва фирмена Политика за поверителност, съобразно изискванията на Регламент № 2016/679 (ЕС). На следващата стъпка ще можеш да ни разрешиш или да откажеш да съхраняваме и оперираме с твоите лични данни. Направи своя избор от имейла, който ще ти изпратим след като получим твоето запитване.

Александър Андреев
Консултант / Офис Централен SUPRIMMO, София

  • +359 2 ...покажи номер
  • +359 88...покажи номер
  • +359 88 ...покажи номер
  • a.andreev..покажи e-mail
  • Български, Английски
  • бул. "Черни връх" 51-Г, етаж 7 (Realtons Place Business Center), гр. София 1407, България На картата
  • Работно време: понеделник-петък: 09:00 - 18:00;
    събота-неделя и национални празници: почивни дни.
    Консултация по телефона: понеделник-петък: 09:00 - 20:00
    Огледи на имоти: понеделник-петък: 09:00 - 18:00 или по лична договорка с брокерa
  • Ref. No. SOF-139946
Инфо пакет

Обзавеждане
Напълно обзаведен

Бани
Вана, Оборудвана баня

Отопление
Електрически конвектори / Електрически печки / Климатици / Уреди на ел. ток (духалки, ел. радиатори и др.)

Разстояния
2.5 км 12 км 350 м

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Център на града: 2.5 км
  • Летище : 12 км
Строителство
  • Тухла
Отопление
  • Електрически конвектори
  • Електрически печки
  • Климатици
  • Уреди на ел. ток (духалки, ел. радиатори и др.)

Ексклузивно представяме просторен четиристаен апартамент под наем, разположен в един от най-престижните и предпочитани райони на столицата – кв. "Лозенец". Имотът се намира на втори жилищен етаж в поддържана сграда с отлична локация, в непосредствена близост до хотел „Маринела“.