REF#SOF-139933 / Четиристаен апартамент / кв. Изток / до метростанция Жолио Кюри / гр. София / Софийска област / България / Продажба На картата
Тип имот
Четиристаен апартамент
Местоположение
кв. Изток / София / България
Етажност
6
Етаж
2
Асансьор
да
Спални
3
Бани
3
Паркоместа
1
Обща площ
188.69 м²
Общи части
25.90 м²
Застроена площ
162.79 м²
Получен Акт 16
Цена 940 000 €
1 838 480 лв.
4 982 €/м²
9 743 лв./м²
Запитване за повече информация или оглед
Тийм лидер / Офис BARNES Bulgaria (Асоцииран партньор)
Разстояния от имота до други важни обекти
Строителство
- Тухла
Отопление
- Климатици
- ТЕЦ
Сградата впечатлява с елегантна фасада, съчетаваща естествени материали, големи прозорци и модерни архитектурни линии, които допринасят за усещането за светлина, простор и стил. Контролираният достъп и спокойната жилищна среда гарантират сигурност и уют за живущите.
Локацията е едно от най-големите предимства на имота – на метри от метростанция „Жолио Кюри“, с бърз достъп до централната част на града, бул. „Цариградско шосе“ и ключови бизнес и административни зони. Районът предлага отлично развита инфраструктура и множество удобства в непосредствена близост – супермаркети, медицински центрове, спортни комплекси, заведения, паркове и спирки на градски транспорт.
Апартаментът е разположен на втори етаж от общо шест и се отличава с функционално разпределение, просторни помещения и благоприятно южно и източно изложение, което осигурява естествена светлина през целия ден.
Имотът е със застроена площ от 162.79 кв.м и разполага с:
• просторно входно антре;
• светла дневна с кухненска част и трапезария;
• три комфортни спални;
• три бани с тоалетни;
• три тераси, една от които остъклена;
• мазе с площ 3.66 кв.м.
Отоплението е решено посредством ТЕЦ и климатици, което гарантира комфорт през всички сезони.
Има възможност за закупуване на гараж на цена от 35 000 евро.
Този имот е отличен избор както за семейно жилище, така и за инвестиция в един от най-търсените райони на столицата.