Тип имот
Тристаен апартамент

Местоположение
кв. Хаджи Димитър / София / България

Етажност
9

Етаж
6

Асансьор
да

Спални
2

Бани
2

Паркоместа на закрито
1

да

2.08 м²

Обща площ
102.24 м²

Общи части
17.19 м²

Застроена площ
85.05 м²

Цена
  330 000
 645 424 лв.

  3 228 €/м²
  6 313 лв./м²

Всички разходи по сделката за сметка на купувача

Още характеристики на имота

Запитване за повече информация или оглед

“Property.BG” АД, защитава твоите лични данни и следва фирмена Политика за поверителност, съобразно изискванията на Регламент № 2016/679 (ЕС). На следващата стъпка ще можеш да ни разрешиш или да откажеш да съхраняваме и оперираме с твоите лични данни. Направи своя избор от имейла, който ще ти изпратим след като получим твоето запитване.

Тодор Славов
Консултант / Офис Витоша, София

  • +359 2 ...покажи номер
  • +359 88...покажи номер
  • +359 88 ...покажи номер
  • t.slavov..покажи e-mail
  • Български, Английски
  • гр. София 1000, бул. Витоша 69А, ет. 2, офис 7 На картата
  • Работно време: понеделник-петък: 09:00 - 18:00;
    събота-неделя и национални празници: почивни дни.
    Консултация по телефона: понеделник-петък: 09:00 - 20:00
    Огледи на имоти: понеделник-петък: 09:00 - 18:00 или по лична договорка с брокерa
  • Ref. No. Sve-139920

Разстояния

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Мултисплит система

Завършен и обзаведен тристаен апартамент на ул."Черковна" в жилищен комплекс „Черковна Резиденс“, отличен с награда „Сграда на годината 2022“. Жилището се намира на шести жилищен етаж от общо девет.