Елегантен тристаен апартамент за продажба на бул."България"

Тип имот
Тристаен апартамент

Местоположение
кв. Манастирски ливади - Запад / София / България

Етажност
7

Етаж
4

Асансьор
да

Спални
2

Бани
2

Паркоместа на закрито
1

Обща площ
156.12 м²

Общи части
25.52 м²

Застроена площ
130.60 м²

Получен Акт 16

Цена
  755 000
 1 476 652 лв.

  4 836 €/м²
  9 458 лв./м²

Още характеристики на имота

Запитване за повече информация или оглед

“Property.BG” АД, защитава твоите лични данни и следва фирмена Политика за поверителност, съобразно изискванията на Регламент № 2016/679 (ЕС). На следващата стъпка ще можеш да ни разрешиш или да откажеш да съхраняваме и оперираме с твоите лични данни. Направи своя избор от имейла, който ще ти изпратим след като получим твоето запитване.

Юлиана Димитрова
Мениджър екипи / Офис Източни, София

  • +359 2 ...покажи номер
  • +359 88...покажи номер
  • +359 88 ...покажи номер
  • y.dimitrova..покажи e-mail
  • Български, Английски
  • гр. София 1164, ул. Якубица 23, партер На картата
  • Работно време: понеделник-петък: 09:00 - 18:00;
    събота-неделя и национални празници: почивни дни.
    Консултация по телефона: понеделник-петък: 09:00 - 20:00
    Огледи на имоти: понеделник-петък: 09:00 - 18:00 или по лична договорка с брокерa
  • Ref. No. Kbs 139753

Разстояния
8 км 16 км

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Център на града: 8 км
  • Летище : 16 км
Гледки от имота
  • Гледка към вътрешен двор
  • Гледка към града
  • Гледка към планината
Отопление
  • Климатици
  • Парно на газ

Представяме Ви изключителен тристаен апартамент от най-висок клас, разположен в емблематичния комплекс „Мишел“ на бул. България – носител на престижната награда „Сграда на годината“. Имотът впечатлява със съвременна архитектура, безкомпромисно качество на изпълнение и усещане за бутиков лукс.