Тип имот
Апартаменти ново строителство
(Двустайни апартаменти, Тристайни апартаменти, Четиристайни апартаменти, Многостайни апартаменти, Гаражи и паркоместа)
Местоположение
кв. Малинова долина / София / България
Клас на сградата/комплекса
Луксозен
Етажност
4
Асансьор
да
Спални
1-3
Площи на жилищата
69 м² - 137 м²
Състояние
в процес на строителство
Планирано завършване
Август 2026
Ценова листа 174 575 – 371 115 €
341 439 – 725 838 лв.
2 500 €/м² – 2 700 €/м²
4 890 лв./м² – 5 281 лв./м²
Без комисиона от купувача
Запитване за повече информация или оглед
Консултант / Офис "Вишнева", София
Разстояния от имота до други важни обекти
- Център на града: 8 км
- Летище : 9.3 км
Строителство
- Високи тавани (над 2.85 м)
- Стоманобетонна конструкция
Отопление
- Климатици
- Парно на газ
Има Акт 15! Акт 16 - лято 2026 г.
Сградата е проектирана с фокус върху енергийната ефективност, здравословната среда на живот и съвременния комфорт. Отличава се с модерна архитектура, висок клас изпълнение и внедрени технологии от ново поколение, които създават устойчив и качествен начин на живот. Жилищата са проектирани с оптимални разпределения, просторни помещения и отлична осветеност, благодарение на големите френски прозорци.
Имотите се предават "до ключ", без обзавеждане, с възможност за покупка по БДС ("на тапа").
В концепцията на сградата:
• ниско енергийно потребление и редуциран въглероден отпечатък;
• фасада с максимално остъкляване и усещане за простор и светлина;
• височина на таваните до 3 м;
• естествени материали в интериора и екстериора – камък, стъкло и метал;
• два входа с висок клас асансьори OTIS за 8 души, със спирки на всички нива, включително сутерен;
• паркоместа и складови помещения с постоянна вентилация;
• smart home система във всяко жилище;
• вложени висок клас материали и съвременни технологии в строителството;
• интегрирани решения за енергийна ефективност и устойчивост.
Технически характеристики:
• монолитна стоманобетонна конструкция с колони, шайби и безгредови плочи;