Площи на жилищата
72 м² - 199 м²
Състояние
в процес на строителство
Планирано завършване
Юли 2027
Ценова листа 83 500 – 127 900 €
163 312 – 250 151 лв.
643 €/м² – 1 254 €/м²
1 258 лв./м² – 2 453 лв./м²
Без комисиона от купувача
Запитване за повече информация или оглед
Старши консултант / Офис Пловдив
Разстояния от имота до други важни обекти
- Център на града: 4 км
- Летище : 19 км
- Климатици
Представяме апартаменти в нов комплекс от две малки сгради с ниска етажност, в кв. "Христо Смирненски".
Строителството стартира март 2025 г., Акт 14 се очаква март 2026 г., а Акт 16 е предвиден до юли 2027 г.
БЕЗ КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧА!
Комплексът разполага със студиа, двустайни и тристайни жилища. Проектът предлага имоти за всеки вкус!
Апартаментите се издават в степен на завършеност по БДС:
- PVC дограма;
- замазка и мазилка;
- ВиК до тапа;
- ел. инсталация "до ключ";
- окабеляване;
- отопление на климатици.
Квартал "Христо Смирненски" е един от най-предпочитаните райони за живеене, тук са ситуирани най-много паркове и зони за отдих в града.
Отличната локация на сградите е специално подбрана, има прекрасна гледка към планината, а отстоянията на двете тела са възможно най-оптимални.
Комплексът осигурява 100% възможност за паркиране. Предвидени са паркоместа във вътрешния двор и гаражи.
Заплащането на апартаментите се извършва по следната стандартна схема:
- 1000 eвро резервация;
- 30% първа вноска - при подписване на предварителен договор;
- 20% втора плоча - груб строеж;
- 20% трета вноска - Aкт 14;
- 20% четвърта вноска - Aкт 15;
- 10% пета вноска - Акт 16.