Тип имот
Апартаменти ново строителство
(Двустайни апартаменти, Тристайни апартаменти)

Местоположение
кв. Кръстова вада / София / България
 

Етажност
6

Асансьор
да

Спални
1-3

 

Площи на жилищата
66.26 м² - 86.16 м²

Състояние
в процес на строителство

Планирано завършване
Януари 2027
 

Ценова листа
  220 000 – 295 000 (без ДДС)
 430 283 – 576 970 лв. (без ДДС)

3 320 €/м² – 3 424 €/м² (без ДДС)
6 493 лв./м² – 6 697 лв./м² (без ДДС)

Без комисиона от купувача

ЦЕНОВА ЛИСТА

Още характеристики на имота

Запитване за повече информация или оглед

“Property.BG” АД, защитава твоите лични данни и следва фирмена Политика за поверителност, съобразно изискванията на Регламент № 2016/679 (ЕС). На следващата стъпка ще можеш да ни разрешиш или да откажеш да съхраняваме и оперираме с твоите лични данни. Направи своя избор от имейла, който ще ти изпратим след като получим твоето запитване.

Яна Гърчанова
Консултант / Офис Вишнева, София

  • +359 2 ...покажи номер
  • +359 88...покажи номер
  • +359 88 ...покажи номер
  • y.garchanova..покажи e-mail
  • Български, Английски, Руски
  • бул. "Черни връх" 51-Г, етаж 6 (Realtons Place Business Center), гр. София 1407, България На картата
  • Работно време: понеделник-петък: 09:00 - 18:00;
    събота-неделя и национални празници: почивни дни.
    Консултация по телефона: понеделник-петък: 09:00 - 20:00
    Огледи на имоти: понеделник-петък: 09:00 - 18:00 или по лична договорка с брокерa
  • Ref. No. SOF-128072

Разстояния
3.9 км 11.9 км 400 м

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Център на града: 3.9 км
  • Летище : 11.9 км
Гледки от имота
  • Гледка към града
Отопление
  • Парно на газ

Представяме първокласни нови жилища за продажба, в бутикова 6-етажна сграда с модерна архитектура, на топ локация на метри от Paradise Mall в кв. "Кръстова вада".