Тип имот
Апартаменти ново строителство
(Двустайни апартаменти, Тристайни апартаменти)

Местоположение
кв. Малинова долина / София / България
 

Етажност
4

Етаж
0-4

Асансьор
да

Спални
1-2

Бани
1

 

Площи на жилищата
97.43 м² - 102.54 м²
Арх. планове

Ценова листа
  178 794 – 185 117
 349 691 – 362 057 лв.

1 800 €/м² – 1 900 €/м²
3 520 лв./м² – 3 716 лв./м²

Без комисиона от купувача

ЦЕНОВА ЛИСТА

Още характеристики на имота

Запитване за повече информация или оглед

“Property.BG” АД, защитава твоите лични данни и следва фирмена Политика за поверителност, съобразно изискванията на Регламент № 2016/679 (ЕС). На следващата стъпка ще можеш да ни разрешиш или да откажеш да съхраняваме и оперираме с твоите лични данни. Направи своя избор от имейла, който ще ти изпратим след като получим твоето запитване.

Весела Гергинова
Консултант / Офис Източни, София

  • +359 2 ...покажи номер
  • +359 88...покажи номер
  • +359 88 ...покажи номер
  • v.gerginova..покажи e-mail
  • Български, Английски
  • гр. София 1164, ул. Якубица 23, партер На картата
  • Работно време: понеделник-петък: 09:00 - 18:00;
    събота-неделя и национални празници: почивни дни.
    Консултация по телефона: понеделник-петък: 09:00 - 20:00
    Огледи на имоти: понеделник-петък: 09:00 - 18:00 или по лична договорка с брокерa
  • Ref. No. Kbs 127633

Състояние
БДС (на шпакловка и замазка)

Обзавеждане
Необзаведен

Разстояния
7 км 15 км

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Център на града: 7 км
  • Летище : 15 км
  • Магазин за хранителни стоки: 500 м
  • Спирка: 600 м
  • Болница: 1 км
  • Училище: 1 км
Строителство
  • Тухла

БЕЗ КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧ!
ОСТАНАЛИ ПОСЛЕДНИ 3 АПАРТАМЕНТА!

Представяме на Вашето внимание нова жилищна сграда в изцяло развиващия се квартал Малинова долина, София. Проектът предлага двустайни и тристайни апартаменти, подземни гаражи и паркоместа, както и складови помещения.