ПЪРВА
ЛИНИЯ
Само за
частни лица!
Ексклузивна
агенция

Двуетажна къща на Дунав, с директна гледка към реката

Невалидна оферта
Невалидна оферта
Невалидна оферта
НЕАКТУАЛНА ОФЕРТА
НЕАКТУАЛНА ОФЕРТА
НЕАКТУАЛНА ОФЕРТА


Тип имот
Къща
(Вилa)


Местоположение
Ботево / България

Етажност
2

Асансьор
не

Спални
4

Бани
1

Паркоместа
1


не


не



Площ на сградата
95 м²

Площ на парцела
835 м²


Цена


Всички разходи по сделката за сметка на купувача

Още характеристики на имота

Запитване за повече информация или оглед

“Property.BG” АД, защитава твоите лични данни и следва фирмена Политика за поверителност, съобразно изискванията на Регламент № 2016/679 (ЕС). На следващата стъпка ще можеш да ни разрешиш или да откажеш да съхраняваме и оперираме с твоите лични данни. Направи своя избор от имейла, който ще ти изпратим след като получим твоето запитване.

Стефан Филаретов
Директор на офис/Партньор / Офис Видин (SUPRIMMO)

  • +359 94...покажи номер
  • +359 88...покажи номер
  • +359 88 ...покажи номер
  • vidin..покажи e-mail
  • Български, Английски, Руски, Сърбохърватски, Румънски
  • гр. Видин 3700, ул. Папуджийска 3 На картата
  • Работно време: понеделник-петък: 09:00 - 18:00;
    събота-неделя и национални празници: почивни дни.
    Консултация по телефона: понеделник-петък: 09:00 - 20:00
    Огледи на имоти: понеделник-петък: 09:00 - 18:00 или по лична договорка с брокерa
  • Ref. No. Vd 114875
Инфо пакет

Състояние
на етап груб строеж

Обзавеждане
Необзаведен

Разстояния
200 км

Разстояния от имота до други важни обекти
  • Летище : 200 км
Гледки от имота
  • Гледка към река
Строителство
  • Стоманобетонна конструкция

Представяме за продажба къща с двор, разположен на първа линия на река Дунав, в приветливото и комуникативно село Ботево. Големият областен град Видин е само на 18 km разстояние (около 15 мин. с автомобил). Селото е популярно в района като едно от малкото крайдунавски села, с лесен и бърз достъп по първокласен път от националната мрежа.

Постройката е на два етажа, с обща разгъната застроена площ от 95 кв.м и обширен собствен двор на парцел от 835 кв.м., със собствен водоизточник. Имотът притежава нужните комуникации като електричество, централен водопровод и достъп по хубав и целогодишно поддържан асфалтов път. От горния етаж на къщата се открива впечатляваща гледка към величествената река Дунав, която прекосява половината европейски континент.

Жилищният имот има следното вътрешно разпределение на помещенията:

• Първи (приземен) етаж — кухня с трапезария, дневна, две спални, баня и тоалетна. Вътрешно стълбище води до горния етаж.
• Втори етаж — обособени всекидневна с тераса и гледка към реката, коридор и две малки спални с комфортно скосени тавани.

Вилата е изградена на груб строеж, преди няколко години, с поставен покрив от керемиди, на дървена конструкция с OSB-плоскости. Конструкцията на постройката е масивна, стоманобетонна с външни и ограждащи тухлени стени. Изградени са ВиК и ел.инсталациите, подът е циментов, вътрешните стените са измазани. Положена е цялостно и външната мазилка на къщата. Необходими са довършителни работи, поставяне на дограма, финален слой на фасадата, както и вътрешно интериорно завършване. Нашият месетен офис в гр. Видин може да Ви окаже пълно съдействие с всички довършителни и ремонтни работи по имота и двора, чрез връзка с доверена бригада за строително-монтажни работи, която препоръчаме. Състоянието на постройката е много добро, няма течове или компрометирани елементи. С относително скромен финансов бюджет имотът може да бъда напълно завършен и да се превърне в мечтания и уютен дом на село, при това изцяло направен по вкуса и предпочитанията на собственика — нещо толкова рядко срещано при селските имоти!

Местоположението на имота е на главната улица на с. Ботево, с лесен целогодишен достъп. Съседните къщи са постоянно обитаеми, а самите съседи са приветливи и дружелюбни хора. През селото минава основен междуградски път към Видин, Монтана, Враца и София. Самото село е с около 50 къщи, има магазин, както и голям брой постоянно живеещи. Множество имоти са продадени на хора от градовете и се използват като вилен или ваканционен имот. Районът е подходящ както за целогодишно обитаване, така и за притежание на втори дом. Селото е приятно за живеене и се намира високо над реката, като допълнително е обезопасено със солдина речна дига от бетон.

Освен директната гледка към Дунав, друго основно предимство на имота е непосредствената близост до реката и речната дига — чрез изградена метална стълба, се преминава дигата и се стига до реката и речния плаж. Местните природни условия предоставят възможности за практикуване на риболов, водни спортове, плуване и плажуване.

Виж текста на други езици (автоматичен превод) Превод на други езици
Местоположение

Нашите топ оферти за продажба в Ботево, България Топ оферти в Ботево, България
Ти запази този имот или селекция в списъка "Любими имоти"