Имоти в града в България

4397 намерени имота / Страницa 72 от 184

Ексклузивна
агенция
РЕЗЕРВИРАН
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Обеля 1
Софийска област, България
Площ: 106.09 м² Спални: 2 Етаж: 3 Етажност: 8
  164 438
 321 613 лв.
Тристаен апартамент в ексклузивен комплекс Mountain View Obelya Подробно
Ексклузивна
агенция
Тристаен апартамент
гр. София / кв. Обеля 1
Софийска област, България
Площ: 114.21 м² Спални: 2 Етаж: 2 Етажност: 8
  182 739
 357 406 лв.
Тристаен апартамент в Mountain View Obelya, до метростанция Подробно
-12% Намалена
цена
акт 16
Двустаен апартамент
гр. София / кв. Витоша
Софийска област, България
Площ: 70 м² Спални: 1 Етажност: 4
135 000   120 000
264 037 лв.  234 700 лв.
Двустаен апартамент в жилищна сграда с озеленен двор в кв. "Витоша" Подробно
Четиристаен апартамент
гр. София / кв. Лозенец
Софийска област, България
Площ: 210.15 м² Спални: 3 Етаж: 12 Етажност: 15
  514 000
 1 005 297 лв.
Четиристаен апартамент за продажба в новостроящ се елитен комплекс в кв. Лозенец Подробно
Само за
частни лица!
акт 16
Етаж от къща
гр. Созопол
Бургаска област, България
Площ: 110.93 м² Спални: 2 Етаж: 1 и 3 Етажност: 3
  285 000
 557 412 лв.
Два етажа от къща на 100 метри от Централния плаж на Созопол  Подробно
Двустаен апартамент
гр. Несебър
Бургаска област, България
Площ: 70 м² Спални: 1 Етаж: 1 Етажност: 4
  88 500
 173 091 лв.
Двустаен апартамент в комплекс с басейн, близо до плажа в Несебър Подробно
Къща-близнак
к.к. Св.Св. Константин и Елена
Варненска област, България
Площ: 206.47 м² Спални: 3 Етажност: 2
  565 000
 1 105 044 лв.
Модерна редова къща в к.к "Св.Св. Константин и Елена" на метри от плажа Подробно
под наем
Само за
частни лица!

Тристаен апартамент
гр. София / кв. Лозенец
Софийска област, България
Площ: 126 м² Спални: 2 Етаж: 5 Етажност: 6
Наем  1 200 /месец
Наем 2 347 лв./месец
Тристаен обзаведен апартамент под наем с гараж в кв.Лозенец до метростанция и Южен парк Подробно
Парцел за инвестиция
гр. Варна / кв. Виница
Варненска област, България
Площ: 9235 м²
  3 000 000
 5 867 490 лв.
Парцел за инвестиция с гледка море в кв. "Виница" Подробно
Ексклузивна
агенция

Тристаен апартамент
гр. София / кв. Кръстова вада
Софийска област, България