Цветомира Григорова
Консултант, Офис Офис "Вишнева", София (LUXIMMO)
„Всичко е възможно.“
Цветомира Григорова се присъединява към екипа на LUXIMMO през 2024 година. Тя притежава дългогодишен професионален опит в сферата на предприемачеството, търговията, продажбите и бизнес комуникацията, натрупан в продължение на повече от две десетилетия.Продължава образованието си в Технически университет – София, където изучава специалност „Индустриален мениджмънт“. Придобитите знания в областта на управлението, съчетани с богатия ѝ практически опит, изграждат стабилна основа за професионалното ѝ развитие.
Цветомира владее английски език на добро ниво.
Професионалният ѝ път започва с развитието на собствен бизнес в сферата на търговията и услугите, който успешно управлява повече от 20 години. Натрупаният предприемачески опит ѝ помага да изгради стратегическо мислене, отлични организационни умения и способност да взема ефективни решения в динамична бизнес среда. Между 2005 и 2011 година развива своята експертиза и в сферата на строително-инвестиционния сектор, където работи в областта на маркетинга и продажбите.
Като консултант недвижими имоти в LUXIMMO Цветомира разчита на своя богат търговски опит и умения за водене на преговори. Сред най-силните ѝ качества е способността успешно да намира баланс между интересите на всички участници в една сделка и да изгражда устойчиви партньорства, основани на доверие и взаимно уважение. Особено уверено се справя с преговори в сегмента „бизнес към бизнес“, където опитът и експертният подход са от ключово значение.
В работата си Цветомира се ръководи от принципите на честността, експертността и професионалното отношение към всеки клиент. За нея всяка сделка е резултат от добро планиране, открита комуникация и индивидуален подход.
В свободното си време обича да пътува и да чете книги. Срещите с нови места, култури и хора ѝ носят вдъхновение и нови идеи, които успешно пренася и в професионалната си работа.

